Service icon
Service icon
Service icon
Service icon
Service icon
Urbjinjekcijas pāļi

Urbjinjekcijas pāļi ir paredzēti pamatu ierīkošanai - ēku, tilta balstu, estakāžu – kā arī vājo grunšu nostiprināšanai, aizsardzībai no gruntsūdeņu ietekmes un grunts nobrukuma. Īpaša uzmanība tiek pievērsta jau uzceltu ēku pamatu nostiprināšanai. Speciāli šiem mērķiem tiek izmantoti urbjinjekcijas pāļi. Dotā tehnoloģija ļauj paaugstināt ēku un būvju stabilitāti ar minimālu iejaukšanos. Urbjinjekcijas pāļi ir mūsdienīga tehnoloģija pamatu izbūvei, lieliski piemērota pilsētbūves apstākļos 9tieša tuvumā no blakusstāvošām ēkām). Tehnoloģija ir ideāli piemērota arī pamatu izbūvei sarežģītos ģeoloģiskos un hidroģeoloģiskos apstākļos (t.s. uz vājām un nestabilām gruntīm).

Urbjinjekcijas pāļi ir paredzēti pamatu ierīkošanai - ēku, tilta balstu, estakāžu – kā arī vājo grunšu nostiprināšanai, aizsardzībai no gruntsūdeņu ietekmes un grunts nobrukuma. Īpaša uzmanība tiek pievērsta jau uzceltu ēku pamatu nostiprināšanai. Speciāli šiem mērķiem tiek izmantoti urbjinjekcijas pāļi. Dotā tehnoloģija ļauj paaugstināt ēku un būvju stabilitāti ar minimālu iejaukšanos. Urbjinjekcijas pāļi ir mūsdienīga tehnoloģija pamatu izbūvei, lieliski piemērota pilsētbūves apstākļos 9tieša tuvumā no blakusstāvošām ēkām). Tehnoloģija ir ideāli piemērota arī pamatu izbūvei sarežģītos ģeoloģiskos un hidroģeoloģiskos apstākļos (t.s. uz vājām un nestabilām gruntīm).

Urbjinjekcijas pāļi – tie ir urbuma pāļi diametrā no 0,15 līdz 0,45 m, kurus ierīko gruntī, iesūknējot urbumā cementa javu un uzstādot stiegrojuma karkasu.

Būvniecības praksē šī tehnoloģija ir lieliski sevi pierādījusi. Izmantojot minētā tipa pāļus, var maksimāli minimizēt sitienu, vibrāciju un citu fizisku faktoru negatīvu ietekmi uz jau uzceltām ēkām. Bieži urbjinjekcijas pāļus izmanto kā preventīvu līdzekli, kas ļauj izvairīties no negatīvām sekām nākotnē.

Starp būtiskām urbjinjekcijas pāļu īpašībām obligāti jāmin sekojoši momenti:

 • Pāļu ierīkošana ar beztrieciena metodi;
 • Zemi trokšņa rādītāji darba procesā;
 • Nelieli izejošo urbšanas drumslu apjomi;
 • Iespēja ierīkot balstus blakus jau uzceltām ēkām, neradot nobrukuma draudus;
 • Iespēja veikt pāļu stiegrojumu pēc cementa javas iesūknēšanas;
 • Augsti nepieciešamo būvdarbu izpildes un realizācijas ātruma rādītāji;
 • Nepārtraukta objektīvā kontrole pār urbšanas un cementēšanas procesiem.

Īpaši ieteicams izmantot urbjinjekcijas pāļu tehnoloģiju sekojošos gadījumos:

 • Veicot darbus teritorijās ar blīvu apbūvi;
 • Veicot būvbedru sienu nostiprināšanu, vecu balsta konstrukciju nostiprināšanu u.c.;
 • Veicot jau esošu pamatu nostiprināšanu u.c.

Urbjinjekcijas pāļu ierīkošanu ir iespējams veikt arī mazās/šaurās teritorijās ar mazgabarīta urbšanas iekārtām telpu iekšienē, vai pagrabstāvā – tieši caur nostiprināmo ēku sienām, pamatiem.

Uzņēmuma “NEMAN” speciālistiem ir liela pieredze pamatu izbūvē, ieskaitot urbjinjekcijas pāļus. Mūsu speciālisti var tikt galā ar vissarežģītāko šī virziena darba uzdevumu.

Mēs veicam:

 • Vertikālu urbjinjekcijas pāļu ierīkošanu (diametrs 150-450 mm);
 • Slīpu urbjinjekcijas pāļu ierīkošanu (slīpuma leņķis līdz 45о).

Urbjinjekcijas pāļu ierīkošanas process ietver sevī sekojošas darbības:

 • Urbuma izveide zem māla duļķa.
 • Cementa javas iesūknēšana urbumā (cementa java – ar norādīto udens un cementa attiecību).
 • Izspiestā māla duļķa savākšana atkārtotai izmantošanai.
 • Stiegrojuma ielikšana urbuma iekšienē.
 • Cementa javas blīvēšana ar pārspiediena nopresēšanas metodi.
 • Uzgalvja izveide.

Visi darbi tiek veikti atbilstoši saskaņotam projektam un valsts noteiktiem būvnormatīviem. Turklāt mēs garantējam ne tikai kvalitāti, bet arī izpildes ātrumu. Urbjinjekcijas pālim sasniedzot pilnu projektā noteikto stiprības rādītāju apjomu, tiek veikta pāļa testēšana ar statisku slodzi. Pāļa cementēšanas procesā tiek veikta duļķa paraugu atlase laboratorisko izmeklējumu veikšanai.

Ja Jūs interesē urbjinjekcijas pāļi, vai ir nepieciešami ar tiem saistītie aprēķini, Jūs varat ar mums sazināties, rakstot e-pastu vai zvanot uz sadaļā „Kontakti” norādītiem tālruņa numuriem, kā arī varat atsūtīt mums pieprasījumu caur mājas lapā izvietoto elektroniskās saziņas formu

Lasīt vairāk
Skrūvpāļi

Šobrīd Latvijā ir ļoti pieprasīti skrūvpāļi, jo tos var uzstādīt jebkuros ģeoloģiskos apstākļos, ieskaitot nestabilas un sarežģītas gruntis. Lielu lomu šeit spēlē arī ekonomiskie apsvērumi, bet konkrētāk – cena – kā uz pašiem pāļiem, tā arī uz to montāžu.

Būvniecībai uz skrūvpāļu pamata ir virkne neapstrīdamu priekšrocību:

 • Montāžas vienkāršība un pieejama celtniecības darbu cena. Montāžas darbu veikšanai nav nepieciešams izmantot smagu lielgabarīta celtniecības tehniku. Turklāt zema pāļu cena ļauj būtiski ieekonomēt, salīdzinājumā ar plātņveida vai lentveida pamatu ierīkošanu. Visas operācijas veic pieredzējušu montētāju brigāde ar mūsdienīgu tehnoloģiju palīdzību.
 • Universālums. Pāļus var ierīkot arī uz nestabilām gruntīm, tādām, kā kūdras, māla vai dūņainas smiltis. Šādi mājas vai jebkuras citas ēkas pamati nodrošina stabilu būvniecību uz nestabilām gruntīm, tai skaitā – uz purvainām.
 • Telpas ekonomija. Būvniecība ar skrūvpāļu palīdzību neprasa daudz vietas, ļauj strādāt apgrūtinātos apstākļos – pagrabstāvos vai tehniskajos stāvos, kas maksimāli atvieglo uzstādīšanas procesu. Tāpat ir iespējams saglabāt apkārtējo ģeogrāfisko ainavu neskartu.
 • Atšķirīgā skrūvpāļu pamatu īpašība ir tāda, ka šādus pamatus var noslogot praktiski uzreiz pēc ieskrūvēšanas, jo pamatos nav materiālu, kuriem būtu nepieciešams laiks stiprības izveidei.

Kā tiek veikta skrūvpāļu uzstādīšana un pamatu montāža

Visa uzstādīšanas procedūra sastāv no sekojošiem etapiem:

 • Priekšdarbi. Vispirms jāveic pāļu aprēķini. Lai to nodrošināt, uzņēmums saņem no pasūtītāja precīzus ģeometriskus topošā objekta raksturlielumus, kā arī veic izmēģinājuma urbumu norādītajā celtniecības vietā. Tas āluj noskaidrot trīs svarīgus raksturlielumus;
 • Pāļu uzstādīšana. Tiek veikta saskaņā ar izstrādāto pamatu projektu, kurā jānorāda konkrēti pāļu ieskrūvēšanas punkti un to dziļumi (atzīme). Sākumā zem skrūvpāļa tiek izveidots neliels – 15-20 cm - padziļinājums, un pēc tam tajā tiek ievietots skrūvpālis, kuru ieskrūvē perpendikulāri zemei, līdz projektētai atzīmei. To var izdarīt kā ar speciāla aprīkojuma palīdzību, tā arī ar rokām. Vertikalitātes pārbaudes jāveic visa pāļa ieskrūvēšanas procesa laikā, jo izlabot kļūdu būs sarežģīti un tas var novest pie pāļa novirzes no projektētā stāvokļa. Pārbaudes veic ar līmeņrāža palīdzību, un pāļa vertikālās ass novirzes nedrīkst pārsniegt divus grādus.
 • Betonēšana. Pēc tam, kad montāža ir pabeigta, katrā pālī tiek iebērts smilts cementa maisījums (sausā vai šķidrā veidā), kas ļauj izspiest gaisu un uzlabo pāļu izturību pret koroziju.
 • Satvarojums. Uz ieskrūvēto pāli tiek uzstādīts uzgalis ar izlaistiem armatūras galiem savienojumam ar horizontālo stiegrojumu. Pēc horizontālā stiegrojuma un veidņu uzstādīšanas var veikt režģoga, plātņveida vai lentveida pamatu betonēšanu. Pāļu satvarojums nav obligāts, ja pāļi ir izvirzīti no zemes mazāk par 50-60 cm. Pretējā gadījumā pēc smilts cementa maisījuma sacietēšanas var veikt satvarojumu ar brusu vai ar metāliskām U-profila sijām.
 • Pretkorozijas aizsardzība. Pāļu izgatavošanai (kā pāļa stumbra, tā arī tā spārnu), tiek izmantots pret koroziju noturīgais tērauds S355. Metinātās šuves jānolīdzina un jāpārklāj ar aizsargemalju.

Kompānija NEMAN ir uzticams darbuzņēmējs, kurš vairākus gadus veic skrūvpāļu pamatu izbūvi.
Mūsu speciālistiem ir liela pieredze skrūvpāļu pamatu aprēķinu veikšanā, kā arī visu fizikāli-mehānisku grunts īpašību precīzā noteikšanā. Savu augsto kvalifikāciju viņi ir vairākkārt apstiprinājuši darbā ar ļoti dažādas sarežģītības objektiem.

Mēs varam profesionāli veikt drošu, ilgtspējīgu skrūvpāļu pamatu izbūvi jūsu topošai mājai. Pirms darbu sākuma pasūtītāji saņem kvalificētu konsultāciju par visiem tehniskā rakstura jautājumiem. Mēs izveidosim Jums drošus skrūvpāļu pamatus. Mūsu pieredze ir garantija tam, ka kvalitatīvu mājas pamatu izbūve tiks veikta ātri un droši.
NEMAN uzņemas pilnu darbu kompleksa veikšanu.

Skrūvpāļu pamatu montāža ietver sevī:

 • Skrūvpāļu pamatu aprēķins;
 • Tāmju sastādīšana;
 • Turpmāko celtniecības darbu nodrošināšana.

Skrūvpāļu pamatu montāža un tās izmaksas

Pēc iepazīšanās ar mūsu piedāvājumu klāstu, jūs varēsiet pārliecināties, ka skrūvpāļu pamatu cena ir maksimāli pieejama un izdevīga.

Mēs garantējam operatīvu pamatu izbūvi. Pašu skrūvpāļu ražošana tiek veikta, pielietojot mūsdienīgas tehnoloģijas. Tas ļauj nodrošināt pamatu balsta laukuma montāžu divu-trīs dienu laikā.

Mēs veiksim montāžas darbus uz jebkuras sarežģītības gruntīm par minimālām cenām. Esam spējīgi nodrošināt šādus rādītājus pateicoties modernizācijai un pieredzējušu montētāju piesaistei. Jebkuru pamatņu izbūvi veic speciālisti, kuri savā darbā izmanto mūsdienīgu hidraulisko aprīkojumu.

Pirms sākt skrūvpāļu pamatu uzstādīšanu, rūpīgi jāizvēlas godprātīgs darbu veicējs. Izvēloties NEMAN, jūs izdarāt pareizo izvēli.

Lasīt vairāk
Realizētie projekti
Mikropāļi

Stiegrošana ar mikropāļu palīdzību – tā ir viena no visprogresīvākajām un ekonomiski efektīvākajām pamatu stiprināšanas tehnoloģijām blīvas apbūves zonās. Būdama piemērota pat trauslu senlaiku ēku remontam, mikropāļu urbšanas tehnika paver jaunus būvniecības horizontus

Mikropāļu (micropiles) izgudrošana XX gadsimta 50. gados ļāva pacelt jaunā līmenī vērienīgos atjaunošanas darbus, kas tika veikti Otrā pasaules kara skartajās Eiropas pilsētās.

Mikropāļi ir vietas pāļu paveids, to atšķirīgā iezīme ir nelielais diametrs (līdz 400 mm), kas ļauj uzstādīt pāļu elementus pat vispārblīvētākajās vietās.

Mikropāļu izmantošana ļauj izvairīties no galvenās problēmas, veicot ēku un būvju remontu pilsētas robežās, – jau esošo sienu un pamatu bojāšanas urbšanas procesā. Mūsdienu urbšanas aprīkojums rada minimālu trokšņa fonu, bet atsevišķu pāļu elementu uzstādīšanai ēku cokolstāvos un pagrabos var izmantot manevrētspējīgu mini urbšanas iekārtu, kam raksturīgs neliels svars un kompakti parametri.

Kādos gadījumos tiek izmantoti mikropāļi?

 • Senatnīgu un mūsdienu būvju rekonstrukcija, kur pamata pēda nes ievērojamu slodzi (pāļbalsts pārņem slodzi pilnībā vai daļēji);
 • Pamatu nestspējas palielināšana, piebūvējot ēku augšējos stāvus (viens no variantiem ir vecajiem pamatiem likt režģogu, kas stiprināts ar mikropāļiem);
 • Papildu pazemes stāvu izveide jau esošās būvēs (pēc mikropāļu režģoga izgatavošanas, kas pārņem uz sevi visu būves svaru, tiek veikta būvbedres padziļināšana);
 • Remontdarbi ēku un būvju ar nepareizu nosēdi atjaunošanai, ko ir izraisījusi grunts deformācija, nolietojums vai bojājumi;
 • Viaduktu, tiltu, elektrostaciju, elektropārvades līniju mastu un citu objektu balstu būvniecība.

Mikropāļu galvenās priekšrocības

Neskatoties uz nelielo diametru, mikropāļiem piemīt nestspēja, kas praktiski nepiekāpjas lielāka mēroga pildelementu analogam rādītājam. Nelielā izmēra mikropāļu augsto stiprību nosaka to izgatavošanas progresīvā tehnoloģija, kas ļauj ne tikai izveidot monolītu un blīvu pāļa ķermeni bez papildu ieslēgumiem, bet arī ļauj papildus stiegrot apkārt esošo grunti. Pāļa izveides procesā cementa java zem spiediena tiek iesūknēta urbumā, kā rezultātā java daļēji izplatās pa dabīgajām plaisām iezī apkārt urbumam. Efekts, kas rodas mikropāļu aprīkošanas rezultātā, daļēji atgādina Jet Grouting strūklas cementācijas izmantošanas rezultātus, kuras procesā vāji saistīta grunts iegūst paaugstinātu stiprību, pateicoties sajaukumam ar betona maisījumu.

Gluži tāpat kā standarta vietas urbpāļi, mikropāļi ļauj atslogot ēkas pamatus, daļēji vai pilnībā pārnesot slodzi uz zemāk gulošajiem grunts slāņiem. Atkarībā no izmantojamajiem balsta punktiem mikropāļus iedala berzes un statņpāļos. Statņpāļi pārnes slodzi uz zemāk esošo grunts slāni un ļauj sasniegt maksimāli augstu pamatnes nestspēju. Ja blīvā ieža starpslānis atrodas lielā dziļumā un statņpāļu uzstādīšana zaudē ekonomisko efektivitāti, tiek uzstādīti berzes pāļi. To nestspēju nosaka berze, kas rodas starp pāļu elementa un apkārtesošās grunts ārējām virsmām.

Mikropāļu īpatnības salīdzinājumā ar standarta vietas pāļiem

 • Diametrs. Mikropāļu standarta izmērs ir no 150 līdz 350 mm,
 • Lokanība. Mikropāļu lokanības rādītājs ir 60-120 vienības,
 • Materiāls. Pamatā mikropāļu ķermeņa veidošanai tiek izmantotas cementa suspensijas.

Aprīkojums mikropāļu uzstādīšanai

Galveno lomu efektīvu mikropāļu konstrukciju izveidē spēlē mūsdienīgs urbšanas aprīkojums un prasmīgi izvēlēts urbšanas instruments, kas ļauj sagraut iezi, vienlaicīgi nebojājot līdzās esošos sienu un pamatu elementus.

Visizplatītākais un ekonomiski efektīvākais aprīkojums mikropāļu urbumu urbšanai – mazgabarīta urbšanas iekārta, kas ir piemērota darbam pagrabos un cokolstāvos. Pateicoties saviem izmēriem, šāda iekārta spēj ieiet šaurās ailās un pārvietoties starp cieši līdzās esošu ēku sienām. Daudzi “mini” klases urbšanas iekārtu modeļi ļauj pakāpeniski palielināt urbšanas instrumentu un urbumos nolaist pilnizmēra stiegrojuma karkasus un nostiprināšanas caurules pat visspiedīgākajos apstākļos, bet viensekcijas urbšanas caurule sniedz iespēju strādāt ierobežota augstuma apstākļos līdz 2,5-2,8 m.

Mikropāļu izveides tehnoloģija

Lielākajā daļā gadījumu jau esošo pamatu nostiprināšanai tiek izmantota kombinēta konstrukcija no režģoga un mikropāļiem. “Mini” klases urbšanas iekārta ļauj uzstādīt pāļus gan vertikāli, gan arī slīpi kā no pamatu iekšējās, tā arī ārējās puses, apvienojot visu konstrukciju ar režģogu vai satvarojumu. Vēl viens plaši izplatīts variants ir caururbšana caur veco pamatu slāni un tālāka mikropāļu nostiprināšana ar betona maisījuma papildu injekciju.

Ar režģogu apvienotu mikropāļu uzstādīšanas varianti

Viena no vispopulārākajām tendencēm ir veidot mikropāļus ar serdeni no dobas tērauda caurules. Tērauda elements vienlaicīgi ir gan stiegrojuma karkass, gan urbšanas caurule, kas tiek ievadīta urbumā urbšanas ierīces sastāvā. Kolonnas sastāvā esošā pirmā stieņa galā tiek nostiprināts urbšanas kalts, specializēto divkanālu stieņu modeļi tāpat ir aprīkoti ar cementa sprauslām, kas ļauj zem spiediena iesūknēt cementa javu, vienlaicīgi izvelkot urbšanas kolonnu no urbuma.

Mikropāļu bez stiegrojuma karkasa uzstādīšanu reglamentē starptautiskais standarts EN 14199, un tas ietver tādus pašus standarta posmus kā liela diametra vietas pāļu elementu izveides process.

Mikropāļu uzstādīšanas posmi

Mikropāļu uzstādīšana: a – nostiprināšanas kolonnas pirmās sekcijas uzstādīšana un ieurbšana iezī; b – urbuma tālāka stiprināšana un urbšana līdz projekta atzīmei; с – cementa javas injekcija zem spiediena; d – gatavs mikropālis.

Lasīt vairāk
Grunts pamatnes pastiprināšana

Grunts ar laiku zaudē nestspēju

Augsne laika gaitā var mainīt savu struktūru, īpaši gruntsūdeņu un lietus ūdens ietekmē. Grunts izskalojās, paliekt irdena, tas ievērojami samazina nestspēju. Parādās steidzama nepieciešamība nostiprināt, kas ir īpaši aktuāli.

Steidzamā nepieciešamība stiprināt grunti vajadzīga šādos gadījumos:

 • Celtniecības darbos smilšainās un mālsmilts gruntīs
 • Pie slodzes paaugstinājuma uz pamatiem
 • Pie ēkas deformācijas varbūtības palielināšanas (sakarā ar grunts nosēduma vai citu iemeslu dēļ);
 • Pie grunts blīvuma samazināšanas un tukšumu rašanas kas tiek izskaloti ar gruntsūdeni.

Grunts stiprināšana rakšanas darbiem

Firma NEMAN sniedz grunts stiprināšanas pakalpojumus uzņēmumiem, kas veic ēku pamatu un citu būvju pamatnes pastiprināšanu, citu būvlaukumu (notiekošo būvniecību) tuvumā ar izveidotu būvbedri;

Ar mūsdienu tehnoloģiju palīdzību firma NEMAN uzlabo grunts īpašības būvlaukumos. Mēs nodrošinām būvniecībā svarīgus grunts slānu parametrus (raksturlielumus):

 • palielinām grunts izturību, stabilitāti un ūdensnecaurlaidību;
 • atjaunojam grunts zudumus pēc agrāk notikušiem nosēdumiem;
 • stabilizējam un noblīvējam grunts masīvu, palielinām tās nestspēju.

Grunts pastiprināšanu veic ar injicēšanas metodi – Mikro-cementēšana

Micro-cementēšana tiek veikta, izmantojot speciālu smalka pulvera veida minerālsaistvielu. Pielietojams šī vielu šķidrums viegli iekļūst porainos materiālos, kā arī plaši pielietojams augsnēs kas satur 80% no smalkām smiltīm un pat dzeltenzemes stepes un putekļainās augsnes veidiem.

Micro-cementēšanas process tiek veikts piesūcinot grunti ar pilnu poru tukšumu piepildīšanu, izslēdzot pildījumu pārtraukumus un saglabājot sākotnējo grunts slāņa struktūru.

Grunts Mikro-cementēšanas veikšanai firma NEMAN izmanto labi pierādīto materiālu "Mikrodur".

Lasīt vairāk
Geologiskā izpēte

Uzņēmums “NEMAN” nodrošina pilnu inženierģeoloģisko (ģeotehnisko) izmeklējumu kompleksu būvniecības nozares vajadzībām - pirmsprojektu dokumentācijas izstrādei nepieciešamo un pietiekamo materiālu ieguvei. Pirmsprojektu dokumentācija – investēšanas mērķu noteikšana, pamatojumu investīcijām būvniecībā izstrāde, pilsētbūves, projektu un darba dokumentācijas izstrāde ražotņu, ēku un privātmāju būvniecībai, ieskaitot telpu paplašināšanu, rekonstrukcijas darbus, tehnisko pārveidi, objektu ekspluatāciju un likvidāciju.

Ģeoloģisko izmeklējumu secība:

 • Izejas datu par objektu savākšana;
 • Darbu apjomu noteikšana;
 • Lauka darbu kompleksa veikšana;
 • Kamerālā iegūto datu apstrāde;
 • Slēdzienu un rekomendāciju sastādīšana.

Ir jāveltī sevišķa uzmanība zemes gabala izvēlei un pirkumam. Tas attiecas ne tikai uz dokumentiem, bet arī uz to, cik lielā mērā izvēlētā teritorija atbilst optimāliem ekonomiskiem ieguldījumiem. Viens no svarīgākiem vērtēšanas etapiem ir ģeotehniskie izmeklējumi. Pacentīsimies saprast ģeotehniskās izpētes procesa būtību.

Ģeotehniskie izmeklējumi būvniecības vajadzībām

Tie obligāti jāveic saskaņā ar 7. Eirokodeksa prasībām. Ģeotehniskie izmeklējumi ir vajadzīgi ēku un būvju fundamentu projektēšanai, kā arī mājas nodošanai ekspluatācijā. Minēto darbu veidu izmanto arhitekti un būvniecības konstruktori dzīvojamo un ražošanas ēku projektēšanas procesā.

Pēc tam, kad tiek veikti ģeotehniskie izmeklējumi būvniecības vajadzībām, Pasūtītājs saņem atskaiti ar pilnu informāciju par zemes gabalu. Ģeotehniskās izpētes izmaksas tiek noteiktas individuāli, atkarībā no Pasūtītāja prasībām, ēku un būvju rakstura, teritorijas ģeotehniskiem apstākļiem u.c.

Atskaitē obligāti jābūt sekojošiem datiem:

 • Informācija par grunts ģenēzi (izcelsmi) un tipu (sastāvu). Atskaitē jāiekļauj ģeoloģiskie griezumi, statiskās grunts zondēšanas grafiki, laboratorisko grunts un gruntsūdeņu izmeklējumu protokoli, grunts un gruntsūdeņu agresivitāte pret betonu, korozijas aktivitāte pret dzelzi un citi rādītāji. Ieskaitē jābūt grunts fizikāli mehānisko īpašību raksturlielumu tabulai, uz kuru pamata tiek veikta pamatu projektēšana.
 • Gruntsūdeņu līmenis. Šī informācija ir nepieciešama, lai pareizi izvēlētos fundamenta tipu, tā ielikšanas dziļumus, tehnisko un pagrābstāvu izbūves iespējas u.c.;
 • Informācija par teritorijas pārslapēšanas varbūtību un ģeoloģisko procesu varbūtību;
 • Informācija par vietēja reljefa sarežģītību;
 • Informācija par ūdens ķīmisko sastāvu.

Ģeoloģisko izmeklējumu izmaksas

Mūsu uzņēmums veic ģeotehniskos izmeklējumus, kuru cena un kvalitāte ir vieni no pievilcīgākiem Latvijas tirgū.

Ģeoloģisko izmeklējumu izmaksas, neskaitot zemes gabala izmērus un tā reljefa sarežģītību, ietekmē arī konkrētās ēkas projekta tehniskās īpatnības. Mūsu uzņēmumā šo pakalpojumu veidu nodrošina kvalificēti speciālisti, kuri attiecīgajā līmenī pārvalda metodes, instrumentus un mūsdienīgu urbšanas aprīkojumu.

Ģeotehniskos izmeklējumus būvniecības vajadzībām veic ar dažādu metožu un instrumentu palīdzību:

 • Urbšanas iekārta Fraste Multidrill ar palīginstrumentu kompleksu: šneki, pilārveida caurules, paraugu ņēmēji. Izjaucama urbšanas iekārta ar elektropiedziņu УКБ12-25 ar nepieciešamām pierīcēm. “Eijkelkamp” rokas urbšanas instrumentu komplekts
 • Statiskās zondēšanas iekārta „Pagani” – TG63-150 ar elektronisko un elektromehānisko zonžu komplektu.
 • Pilns testēšanas komplekts grunts pārbaudēm ar štampu (plakans un vītņu).
 • Spārnu rats GEONOR vājās un stipri saspiežamas grunts izpētei.
 • Litvinova lauka laboratorija.
 • Kovaļova blīvuma-mitruma mērītājs grunts ekspresanalīzēm.

Mūsu speciālistu rīcībā ir uzņēmumam piederošs transports iekārtu un aprīkojuma pārvadāšanai: kravas automašīna „Volvo”, mikroautobusi „Renault”, „Toyota” ar kravas piekabēm, mini ekskavators „Bobcat S220” un cita nepieciešamā tehnika.

Ģeotehniskās izpētes pakalpojumus jūs varat mūsu mājas lapā. Detaļas varat precizēt, zvanot uz kontaktu sadaļā norādītajiem tālruņa numuriem.

Lasīt vairāk
preloader icon preloader icon preloader icon preloader icon Loading...
CSS Light Web Gallery